| Met inmiddels ruim 100 deelnemers en meer dan € 15.000,- op de teller, is de zevende editie van de Walk4Veterans in volle gang!
Wandelaars, hardlopers en 'special forces' zijn in beweging voor dat ene doel: € 75.000,- inzamelen voor de training en plaatsing van een Veteranenhulphond. Doe jij ook mee??
Hoe doe je mee? We dagen je uit om 75 kilometer te wandelen, hard te lopen of een eigen uitdaging te bepalen en daarmee € 75 aan sponsorgeld op te halen voor de Veteranenhond. Je loopt in de periode van 27 juni (Veteranendag) tot 12 september (de oorspronkelijke datum voor de Walk4Veterans), een periode van ongeveer 75 dagen.
75 dagen, 75 kilometer, € 75,- sponsorgeld; omdat wij dit jaar 75 jaar vrijheid vieren en vrij zijn om te gaan!
Je wandelt in je eigen omgeving op een zelf gekozen moment. Kies zelf een route of kies een van de 'vrijheidswandelingen', wandelingen met een link naar het thema 'Vrij om te gaan'.
De coronamaatregelen laten ons een beetje ervaren wat het betekent als je vrijheid wordt ingeperkt, maar in principe ben je vrij om te gaan en staan waar je wilt. Voor iemand met een posttraumatische stressstoornis (PTSS) is dat heel anders. Voor hen voelt het alsof ze voortdurend in quarantaine zijn. Een veteranenhond biedt uitkomst!
Doe mee en geef een veteraan zijn vrijheid terug! | |